O mnie

Witajcie na moim blogu!

20150310_212814

Po lewej Nakai-san z RWB a po prawej moja skromna osoba.

Nazywam się Paweł Powroźnik i część z was może mnie kojarzyć z mojego innego bloga http://carflavors.autokult.pl/ Dla tych dla których jestem całkowicie obcy opowiem parę słów o sobie.

Zacznijmy od tego, że jestem wielkim fanem motoryzacji. Nie wyobrażam sobie dnia bez przeczytania chociażby jednego artykułu związanego z samochodami. Na mojej facebook’owej ścianie większość postów jest związanych z czterema kółkami. To samo dzieje na instagramie gdzie większość zdjęć to auta.

Zapytacie zapewne o czym konkretnie ma być ten blog? Ma być o samochodach (dosyć logiczne 😉 ) ale chce na nim zając się tematem który najbardziej mnie interesuje Tuningiem samochodowym. Chce przy tym czytelnikom pokazać to co stoi za każdym zmodyfikowanym pojazdem czyli ludzi. Kulturę samochodową z różnych części świata. Czy już wspomniałem, że podróżuje po świecie by oglądać samochody? Jeżeli chcesz zobaczyć póki co moją największą przygodę motoryzacyjną wejdź na blog który podałem na początku tego wpisu. Gdzie m.in. jest relacja z mojego wyjazdu do Japonii. A gdy czas i finanse pozwolą to postaram się odwiedzić kolejne kraje by pokazywać samochody które tam powstają. A tym wszystkim dzielić się na tej stronie 🙂

Zapraszam cię do czytania moich wpisów.
Pozdrawiam

Paweł